Karbantartás vezető - Bács-Kiskun megye

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy autóipari beszállító cég Bács-Kiskun megyében.
Karbantartói csoportjuk szakmai vezetéséhez keresünk tapasztalattal rendelkező, angolul beszélő szakembert az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÁS VEZETŐ- Bács-Kiskun megye

Feladatok:

  • A karbantartási tervek meghatározása, végrehajtatása
  • A mérnökök és karbantartók napi munkájának koordinálása
  • Szakmai segítségnyújtás
  • A csoport irányítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, diploma megléte
  • Középszintű angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Több éves gyártásban szerzett karbantartói gyakorlat (pneumatikus, hidraulikus, PLC ismeretek)
  • Legalább 2-3 éves vezetői szakmai tapasztalat
  • Önálló, agilis személyiség

Előnyök:

  • Autóipari tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • A csomag versenyképes juttatási rendszer, azonban gépjármű nem tartozik a pozícióhoz.

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Karbantartó mérnök/Karbantartásvezető
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki menedzser
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Gyártás / Termelés

Egyéb információk:

  • Elsősorban Bács-Kiskun megyei szakemberek jelentkezését várjuk, vagy akik költöznének egy jó pozíció érdekében.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.