Kivitelezés vezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk 1996 óta foglalkozik épületgépészeti automatikával, valamint az épületfelügyeleti rendszerek kiépítésével és üzembe helyezésével.

KIVITELEZÉS VEZETŐ pozícióba keresünk számukra, olyan szakembert, aki tapasztalattal rendelkezik épületvillamossági kivitelezések irányításában illetve elosztószekrények gyártásában vagy javításában vagy beüzemelésében.

Olyan kollégák jelentkezését várjuk, akik szívesen vállalják az országos munkavégzést és képesek önállóan képviselni a cég érdekeit az alvállalkozókkal szemben a kivitelezések során.
Feladatok:
  • Kiviteli tervek módosulásainak követése
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelővel
  • Alvállalkozók helyszíni koordinálása
  • Alvállalkozók által szállított kapcsolószekrények, elosztók, fogyasztók és irányítástechnikai eszközök beszerelésének szakmai felügyelete
Elvárások:
  • Minimum középfokú villamos ipari, erősáramú végzettség
  • Legalább 2 éves tapasztalat elosztószekrények gyártásában, javításában vagy beüzemelésében
  • 2-3 év tapasztalat épületvillamossági hálózatok kivitelezésének irányításában
  • Angol nyelvtudás a műszaki dokumentációk megértésének szintjén
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyök:
  • Automatika rendszer beüzemelésében szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
Személyes tulajdonságok:
  • Önálló, határozott személyiség
  • Üzleti gondolkodás, tárgyalókészség
Munkavégzés helye országosan!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.