Szerviztechnikus

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízó cégünk fő tevékenysége a vezeték nélküli analóg, digitális, hang és adat kommunikáció. Emellett több éves tapasztalattal rendelkeznek speciális biztonsági, katonai és rendfenntartó eszközök forgalmazásában és teljes körű integrációjában. Ha szeretne egy megbízható és professzionális csapat tagja lenni jelentkezzen a pozícióra!
Bővítési céllal új munkatársat keresnek a következő pozícióba:
SZERVIZTECHNIKUS

Feladatok:

  • Távközlési telepített eszközök szerviztevékenységének ellátása országosan egy csoport tagjaként
  • Új rendszerek fejlesztése, karbantartása, üzemeltetése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Néhány éves szakterületen szerzett tapasztalat
  • Műszerismeretek
  • Forrasztási gyakorlat

Juttatások, ajánlat:

  • Alapbér, bónusz, cafeteria és saját gépjármű várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Technikus
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Egyéb fizikai/szakmunka
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Mechanikus karbantartó
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Elektromos karbantartó
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Villanyszerelő / Villamos szerelő

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy szakmai önéletrajzával pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.