Bankkártyás rendszergazda

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Szeretnél
  • részt venni egy most induló pénzforgalmi intézet alkalmazásainak üzemeltetésében?
  • mélyebben megismerni innovatív és biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és részt venni a felépítésükben?
  • egy innovatív, magyar start-up környezetben szakmailag fejlődni?
Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, várjuk pályázatodat a

BANKKÁRTYÁS RENDSZERGAZDA pozícióra
Az alábbi területeken számítunk tapasztalatodra:
  • Bankkártya rendszer üzemeltetés és karbantartás
  • Bankkártyás folyamatok ismerete
  • Tranzakció monitoring üzemeltetése
  • BIC ISO, EPAS üzenetek ismerete
Az alábbi jártasságodra lesz szükség a feladatok elvégzéséhez:
  • Analitikus gondolkodás
  • Probléma megoldó képesség
  • Proaktív hozzáállás
  • Önálló, hatékony munkavégzés
  • Szívesen veszel részt egyedi alkalmazások felépítésében
Nagy előnnyel indulsz a pályázók között, ha:
  • MasterCard/ Visa szabványokat ismered
  • Linux ismeretekkel rendelkezel
  • Tisztában vagy banki/pénzügyi rendszerek működésével
  • Vannak Netbank ismereteid (Electra)
  • Tapasztalatod van POS managementben
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Azonnal tudsz kezdeni
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat (projekt referenciák) kíséretében, nettó fizetési igényed megjelölésével várjuk.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.