Banki számlavezető rendszergazda

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Szeretnél
  • részt venni egy most induló pénzforgalmi intézet alkalmazásainak üzemeltetésében?
  • mélyebben megismerni innovatív és biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és részt venni a felépítésükben?
  • egy innovatív, magyar start-up környezetben szakmailag fejlődni?
Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet,
várjuk pályázatodat a
BANKI SZÁMLAVEZETŐ RENDSZERGAZDA pozícióra.
Az alábbi területeken számítunk tapasztalatodra:
  • Banki számlavezető rendszer üzemeltetés és karbantartás (pl. napzárás)
  • Pénzügyi rendszerek ismerete (Giro, Swift, Netbank, KHR)
  • Funkcionális tesztek elvégzésében szerzett tapasztalat
  • Rendszergazdai folyamatok automatizálásában szerzett tapasztalat/ érdeklődés a terület iránt
Az alábbi jártasságodra lesz szükség a feladatok elvégzéséhez:
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kommunikációs készség a többi banki területtel való napi kapcsolattartáshoz
  • Jó problémafeltáró és problémamegoldó képesség
  • Analitikus gondolkodás
  • Rendszerszemlélet
  • Proaktív szemlélet
  • Szívesen veszel részt egyedi alkalmazások felépítésében
Nagy előnnyel indulsz a pályázók között, ha:
  • Van Netbank ismereted (Electra)
  • Szereted az építő jellegű munkákat
  • Azonnali tudsz kezdeni
  • Felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye:

  • Budapest
Várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat (projekt referenciák) kíséretében, nettó fizetési igényed megjelölésével várjuk.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.