Szoftverfejlesztő mérnök

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Egy orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó magyar tulajdonú vállalat keres szakembert az alábbi pozícióba:
SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Feladatok:

  • szoftverfejlesztés, szoftver specifikációjának összeállítása
  • tesztelési és validálási protokoll készítése
  • minőségirányítási rendszer szerinti dokumentáció elkészítése

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • C# fejlesztési tapasztalat
  • OOP szemlélet ismerete
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyök:

  • mobilalkalmazás-fejlesztési ismeretek
  • verziókövető rendszer ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés és szakmai fejlődési lehetőség várj az új szakembert!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (C / C++ / C#)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.