Külkereskedelmi üzletkötő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

Place of work
Budapest
Contract type
full-time

Ügyfelünk egy magyar tulajdonú, több szervezetből álló kereskedelmi vállalatcsoport, évi több milliárd forintos árbevétellel. Egyik sikeres vállalatukhoz keresünk felsőfokú gazdasági végzettséggel és külkereskedelmi területen tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

KÜLKERESKEDELMI ÜZLETKÖTŐ

Feladatok:

  • Belföldi és külföldi partnerekkel való napi szintű kapcsolattartás
  • Ártárgyalások lebonyolítása
  • Megrendelések kezelése, rögzítése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági (vagy akár műszaki) végzettség, diploma megléte
  • Műszaki termékek értékesítésében szerzett tapasztalat bel-és külföldön egyaránt
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Magas MS Office ismeretek
  • Kiemelkedő kommunikatív és kapcsolatteremtő képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Más európai nyelv ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, bónusz és stabil, hosszú távú munkalehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Külkereskedelmi bonyolító
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Export sales

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Felsőfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Requirements for the employee

Language skills

English - Upper intermediate (B2)
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.