Műszaki eladó

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy magyar tulajdonú, több szervezetből álló kereskedelmi vállalatcsoport, évi több milliárd forintos árbevétellel. Műszaki üzletükbe keresünk műszaki területen jártas munkatársat eladói vagy raktárosi tapasztalattal.

A pozíció:
MŰSZAKI ELADÓ

Feladatok:

  • Az üzletbe beérkező ügyfelek kiszolgálása
  • Az import áruk átvétele és raktárban történő elhelyezése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, érettségi megléte
  • Néhány éves műszaki területen szerzett tapasztalat eladó vagy raktáros munkakörben
  • Angol nyelvű szöveg értése (import áruk miatt fontos!)
  • Jó kommunikációs képessség

Előnyök:

  • Autós vagy bármilyen műszaki boltban szerzett eladói tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés és egy stabil, hosszú távú munkalehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Eladó/Kereskedő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Értékesítési / kereskedelmi asszisztens

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye, Budapest III. kerület.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Alapfok írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.