Belső ellenőr - kockázati kontroll területre

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk a pénzügyi szektor egyik kiemelt és elismert szereplője. Bővülő csapatukba keresünk most olyan szakembert, aki rendelkezik pénzügyi vagy számviteli diplomával, illetve szakmai tapasztalattal kockázati kontroll területen.

A pozíció:
BELSŐ ELLENŐR - Kockázati kontroll területre

Feladatok:

  • Belső ellenőrzések tervezése, előkészítése, lebonyolítása a hitelezési és piaci kockázati kontrollal kapcsolatban
  • Vállalatirányítási témakörök vizsgálata
  • Kockázatok, hiányosságok felmérése, javaslatok kidolgozása ezek kezelésére és a megelőzésére
  • Kockázati kontrollal kapcsolatos belső szabályozások véleményezése
  • Jelentések, prezentációk, kimutatások, elemzések készítése
  • Adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Pénzügyi vagy számviteli diploma
  • Minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat (például kockázati kontroll, tőkemegfelelési vagy likviditási vizsgálat, stb.)
  • Középfokú angol nyelvtudás (elsősorban írásban)
  • Kapcsolódó jogszabályok alapos ismerete
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Jó prezentációs készség
  • Önállóság, terhelhetőség
  • Lényeglátás, komplex gondolkodásmód

Előnyök:

  • Könyvvizsgálói tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Belső ellenőr
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Elemző/Tanácsadó
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kockázatkezelés

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai fényképes önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.