Belső ellenőrzési vezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk a pénzintézetek egyik kiemelkedő és ismert szereplője.
A hitelezési, befektetési, valamint a kockázatkezelési ellenőrzési területek élére keresünk felsőfokú pénzügyi végzettséggel és hasonló tapasztalattal rendelkező szakembert az alábbi pozícióba:

BELSŐ ELLENŐRZÉSI VEZETŐ

Feladatok:

  • A jogszabályok és belső szabályzatok naprakészen tartása
  • Részvétel a belső ellenőrzés hosszú távú tervének elkészítésében
  • Vizsgálatok megtervezése és megszervezése, koordinálása
  • Adott témákban vizsgálatok lebonyolítása, jelentések elkészítése
  • A kockázatok feltárása, értékelése, javaslatok kidolgozása a hiányosságok kezelésére és megoldására
  • Felső vezetőkkel való állandó kapcsolattartás
  • Belső szabályzatok véleményezése

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség, diploma megléte
  • Legalább 4-5 éves banki ellenőrzési tapasztalat
  • Legalább 2-3 éves vezetői gyakorlat
  • Jogszabályok és egyéb szabályozói keretek alapos ismerete
  • Magas MS Office ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség

Előnyök:

  • Nemzetközi belső ellenőrzési sztenderdek ismerete
  • Felügyeleti ellenőrzési tapasztalat
  • Könyvvizsgálói tapasztalat nagy előny!

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, hosszú távú munkalehetőség és kiemelt, változatos feladatok várják az új vezetőt!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Belső ellenőr
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Elemző
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Vezetői pozíciók
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Vezetői pozíciók
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Egyéb
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Belső ellenőr

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.