Ifrs számviteli szakértő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Úgy érzi, hogy kellő ismeretekkel rendelkező IFRS területen?
Szeretne egy hosszú távú lehetőséget és emellett szakmailag is tovább fejlődne?
Amennyiben igen, ezt a lehetőséget Önnek ajánljuk!

Ügyfelünk a pénzügyi szektor egyik kiemelkedő és elismert szereplője. Számukra keresünk felsőfokú gazdasági végzettséggel és alapos IFRS ismeretekkel rendelkező, banki területen tapasztalatot szerzett önálló, precíz munkatársat az alábbi pozícióba:

IFRS SZÁMVITELI SZAKÉRTŐ

Feladatok:

  • IFRS szerinti egyedi és konszolidált beszámolók elkészítése és megküldése az anyavállalat felé
  • Részvétel az egyedi szintű IFRS könyvelés, beszámoló készítése és felügyeleti jelentési folyamatok kidolgozásában, valamint javaslattétel az eljárásokra vonatkozóan
  • Aktív részvétel az IFRS szerinti konszolidált beszámolójának összeállítási folyamatának kidolgozásában
  • Részvétel az IFRS bevezetési projektben, a bevezetéssel és alkalmazással kapcsolatos szabályzatok készítése és karbantartása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség, diploma megléte
  • IFRS regisztrált mérlegképes végzettség vagy ACCA képesítés
  • Éves beszámolók készítésében szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • IFRS bevezetésében szerzett gyakorlat
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Rendszer-, folyamat- és kontroll személet

Előnyök:

  • FINREP ismerete
  • Konszolidációs ismeretek

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, változatos feladatok és fejlődési lehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Elemző/Tanácsadó
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Treasury
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kontrolling
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Egyéb
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Treasury

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.