Kockázati kontroll munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Banki területen dolgozik évek óta, de szeretne továbblépni?
Szeretne egy igazán felelősségteljes pozícióban elhelyezkedni, ahol változatos, kihívásokkal teli feladatok várnak Önre?
Amennyiben igen, ezt a lehetőséget Önnek ajánljuk!

Ügyfelünk a pénzügyi szektor egyik kiemelkedő és elismert szereplője. Számukra keresünk felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkező, pénzintézeti területen hasonló tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

SENIOR KOCKÁZATI KONTROLL MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Aktív részvétel a belső tőkemegfelelés értékelési folyamatának felülvizsgálatában, valamint az ahhoz kapcsolódó szabályok aktualizálásában
  • Aktív részvétel az európai tőkemegfelelési rendeletnek, irányelvnek, európai hatósági iránymutatásoknak, magyar jogszabályoknak való megfelelést elősegítő munkákban, feladatokban
  • A kockázati stratégia felülvizsgálatának koordinálása
  • Piaci kockázatok, illetve partnerkockázatok mérési módszerének meghatározása, kockázatok mérése, értékelése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség, diploma megléte
  • Kockázati kontroll területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Banki tapasztalat
  • A munkavégzéshez szükséges jogszabályok ismerete
  • Alapos MS Office ismeretek
  • Angol nyelvtudás, elsősorban írásban

Előnyök:

  • Kockázatkezelői végzettség

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, hosszú távú munkalehetőség és változatos feladatok várják az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Egyéb
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Treasury
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Elemző
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kockázatkezelés

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Alapfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.