Személygépjármű értékesítő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk prémium kategóriás gépjárművek értékesítését és szervizelését végzi három budapesti helyszínen.
Bővülő csapatukba új kollégát keresünk

SZEMÉLYGÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ
pozícióba.
Feladatok:
  • A szalonba betérők tájékoztatása, információnyújtás a forgalmazott márkákról
  • Új személygépjárművek értékesítése
  • Gépjármű finanszírozási és biztosítási ügyintézés
  • Szerződéskötés és a kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Új értékesítési lehetőségek felkutatása
Elvárás:
  • Középfokú végzettség
  • Minimum középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év autóértékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Érvényes "B" kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Biztosítás és hitelközvetítői hatósági vizsga
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fizetés (alap + jutalék)
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil, folyamatosan fejlődő cégcsoport
  • Alkalmazotti jogviszony
Munkavégzés helye: Budapest (XIX. kerület, M5 bevezető)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.