Növényvédelmi szakember

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 75000 jól képzett alkalmazott összesen 1500 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van a képviseleteivel, szolgáltatásaival.
Magyarországi leányvállalatuk 1991 óta működik. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. Csapatukba keresünk felsőfokú agrármérnök végzettséggel rendelkező munkatársat, Nyíregyháza és környékére az alábbi pozícióba:

NÖVÉNYVÉDELMI SZAKEMBER (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!)

Feladatok:

  • Növény védőszer-maradék vizsgálatok helyszíni lefolytatása és dokumentálása
  • Szántóföldi kísérletek megtervezése, előkészítése, megvalósítása és dokumentálása
  • Szakmai továbbképzéseken való részvétel
  • Kapcsolattartás szakmai és hivatalos szervekkel
  • Kapcsolattartás a cég más leányvállalataival

Elvárások:

  • Felsőfokú agrármérnök végzettség
  • Kommunikáció képes angol nyelv tudás írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyök:

  • Növényvédelmi szakmérnök és/vagy növényorvos végzettség
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és járművezetési gyakorlat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés és hosszú távú munkalehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Pozíció területei:

  • AGRÁRIPAR / MEZŐGAZDASÁG: Agrármérnök
  • AGRÁRIPAR / MEZŐGAZDASÁG: Egyéb mezőgazdasági szakember
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélkapcsolat / Vevői kapcsolatok

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.