Vám- és szállítmányozási szakember

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 75000 jól képzett alkalmazott összesen 1500 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van a képviseleteivel, szolgáltatásaival.
Magyarországi leányvállalatuk 1991 óta működik. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. Csapatukba keresünk legalább középfokú szakirányú végzettséggel rendelkező, vámügyi és logisztikai területen jártas munkatársat az alábbi pozícióba:

VÁM- ÉS SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI SZAKEMBER

Feladatok:

  • TransitNet szolgáltatás bevezetése, működtetése közvetlenül vagy a kijelölt partnereken illetve közúti szállítási szervezeteken keresztül
  • Szállítási bejelentések, valamint a tranzit mozgások aktuális állapotának nyomon követése a TransitNet web-alapú rendszerben
  • Rakományi útvonalak dokumentációinak nyomon követése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel angol és magyar nyelven
  • Kapcsolattartás a cégcsoport leányvállalataival

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Vámügyi és logisztikai folyamatok ismerete
  • Legalább 3 éves munkatapasztalat nemzetközi szállítmányozás területén
  • Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office magas szintű ismerete

Előnyök:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, diploma megléte
  • NCTS ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés és hosszú távú munkalehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Vám-/Szállítmányozási ügyintézés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Szállítmányozás
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Felsőfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.