PHP fejlesztő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy külföldi tulajdonban lévő kereskedelmi cég. Fejlesztési csapatukba keresünk PHP 5+ programozásban jártas, informatikai végzettséggel rendelkező szakembert az alábbi pozícióba:

PHP FEJLESZTŐ

Feladatok:

  • PHP alapú programozói munkák kivitelezése
  • HTML és CSS alapú programozói munkák kivitelezése
  • Egyéb web alapú fejlesztési munkák kivitelezése
  • Belső adminisztrációs felületek továbbfejlesztése
  • A kifejlesztett rendszer üzemeltetése során felmerülő hibák hibaelhárítása, javítása

Elvárások:

  • Legalább középfokú informatikai végzettség
  • PHP 5+ (objektum-orientált megközelítés) programozásban szerzett tapasztalat
  • HTML/CSS, JavaScript, SQL tapasztalat
  • Linux/UNIX felhasználói ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Szakmai angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Mobil applikációk fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú informatikai végzettség

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, hosszú távú munkalehetőség és fejlődési lehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Sitebuilder (PHP / HTML / JS)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Informatikai mérnök
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Web-alapú fejlesztés / technológiák

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Alapfok írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.