Értékesítési munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Francia anyavállalati háttérrel rendelkező budapesti székhelyű, a hazai lakossági pénzintézeti szektorban több mint 10 éves múlttal rendelkező, stabil piaci szereplő
álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS
FELADATOK:
  • kimenő hívások indításán keresztül, pénzügyi szolgáltatások értékesítése telefonon, a cég meglévő ügyfelei számára
  • meglévő ügyfelek hiteligényeinek felmérése, ajánlattétel, tanácsadás
  • keresztértékesítés
  • rendszeres javaslattétel a produktivitás és a hatékonyság javítására mind egyéni, mind csoport szinten
  • fenti tevékenységekhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása
ELVÁRÁSOK:
  • legalább középfokú végzettség (közgazdasági, pénzügyi szakirány előnyt jelent)
  • legalább 2 éves értékesítési tapasztalat (pénzintézeti tapasztalat és/vagy telefonos szakmai múlt előnyt jelent, de nem feltétlen elvárás)
  • bizonyíthatóan kiemelkedő értékesítési eredmények a korábbi pozíció(k)ban
  • felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretek
  • határozott fellépés, átlagon felüli kommunikációs készség
  • kimagasló értékesítési adottságok, beállítódás és szemlélet
  • eredményorientáció és kitartás
  • önálló és igényes munkavégzés
  • ügyfélközpontúság
AMIT KÍNÁLUNK:
  • szakmai bevezetési program
  • folyamatos képzés-fejlesztés
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • fiatal, lendületes csapat
  • biztos munkáltatói háttér
  • színvonalas munkakörülmények
  • versenyképes fix alapbér + teljesítmény-arányos prémium
  • béren kívüli juttatások
A MUNKAVÉGZÉS HELYE ÉS IDEJE:
  • Budapest VI. kerület
  • teljes munkaidő
Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.