Területi képviselő (járműipar - pest megye-budapest / szeged környéke)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk az egyik vezető európai direktértékesítő a járműipar, szakipar valamint az ipar professzionális felhasználói számára rezsianyagok és szerszámok területén. Magyarországon 110 fő értékesítő és 30 fő irodai alkalmazott gondoskodik ügyfelei elégedettségéről.
Járműiparos ágazatába

Budapest/Pest megye vagy Szeged város és vonzáskörzete területére

keres új munkatársakat

TERÜLETI KÉPVISELŐ

pozícióba.
A jelölttel szemben támasztott elvárások:
  • Szakmai- és áruismeret
  • Járműipar területen szerzett gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság
  • Budapest/Pest megye vagy Csongrád megye területén található lakhely a pozíció betöltésének alapfeltétele!
Előnyök:
  • Értékesítési tapasztalat
  • Járműiparos kapcsolatrendszer
A leendő munkatárs feladatai lesznek:
  • Szerszámok, rezsianyagok direktértékesítése meghatározott túraterv alapján
  • Meglévő ügyfélkör fenntartása és fejlesztése
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Heti, havi elszámolások, tervek készítése
Járműiparos ügyfelek elsősorban személygépjárműves szakszervizek, fényezőműhelyek, gumisok, karosszériások.
Értékesítő csapatába olyan lelkes, felelősségteljes és emberközpontú munkatársat keresünk, aki jó műszaki érzékkel rendelkezik vagy jártas az adott szakterületen.
Munkavégzés helye:
  • Budapest/Pest megye vagy Szeged és környéke
Egyéb információk:
  • Intenzív betanulás
  • Főállású munkaviszony
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Alapbér és teljesítményarányos jövedelem
  • Értékesítési tréning, szakmai fejlődési lehetőség
  • Szolgálati személygépkocsi privát használatra is, valamint mobiltelefon
Jelentkezni fizetési igényt is tartalmazó, fényképes önéletrajz elküldésével lehet.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.