Vitamin szaktanácsadó/bolti eladó

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

VITAMIN SZAKTANÁCSADÓ/BOLTI ELADÓ
Exkluzív étrend-kiegészítőket forgalmazó, országos hálózattal rendelkező cég számára keresünk agilis, kommunikatív új munkatársakat!
  • Ha szeretnél olyan termékeket képviselni, amelyekkel tényleg javíthatsz az emberek életminőségén
  • Ha szívesen kezdeményezel kommunikációt és méred fel a vásárlók igényeit
  • Ha jó kiállású, vidám, pörgős személyiség vagy
  • Ha szívesen segítesz másoknak
Akkor Téged keresünk!
Budapesti bolthálózatuk több üzletébe is keressük az új munkatársakat!
Feladatok
  • Beérkező érdeklődők igényeinek felmérése
  • A vásárló igényeihez igazodó termékek ajánlása, értékesítése
  • A termékekkel kapcsolatos professzionális tanácsadás
  • Vásárlók visszajelzésének dokumentálása
Elvárások
  • Néhány év munkatapasztalat valamely releváns területen (pl. bolti értékesítés/szaktanácsadás; call center/telefonos értékesítés, de akár megfelelő lehet nővér tapasztalat is: a lényeg, hogy legyen tapasztalatod abban, hogy hogyan kell másoknak segíteni!)
  • Kezdeményezőkészség
  • Fejlődésre való igény
  • Becsületes, támogató attitűd
Előny:
  • Angol vagy német nyelvtudás
Amit a cég kínál:
  • Betanítás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes egészében bejelentett, versenyképes fizetés
Munkavégzés helye
Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.