Junior pénzügyi munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk 41 országban kínál vállalati flottamenedzsment és hosszú távú gépjármű lízing szolgáltatásokat.

Nemzetközi és helyi csapataik szüntelenül azon dolgoznak, hogy az ügyfél igényeinek legmegfelelőbb, személyre szabott partneri kapcsolatokat alakítsanak ki.

Stratégiájuk középpontjában az ügyfél-elégedettség áll, melynek elérésére a vállalat innovatív eszközöket és szolgáltatásokat biztosít a flottamenedzserek, illetve járművezetők számára, megkönnyítve ezzel mindennapi üzletvitelüket, és felvértezve őket az előttük álló új kihívásokkal szemben.

Bővülő csapatukba keresünk az alábbi pozícióba:

JUNIOR PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Szerviz számlák tömeges könyveléséhez feltöltő tábla elkészítése, ellenőrzése, korrekciója
  • Matrica, matrica átírás, egyéb ügyintézéssel kapcsolatos számlák könyvelése
  • Bankkártyás elszámolások könyvelése, átvezetése, pontozása
  • Kerekítési és árfolyam különbözetek elvezetése
  • Szállítói egyenlegek egyeztetése, fizetési felszólításokkal kapcsolatos visszajelzések megküldése
  • Szállítói és vevői tételek pontozása
  • Büntetések könyvelés előtti szétválogatása, fizetési határidő és deviza szerint, devizás tételek egyedi kezelése, majd a tételek könyvelése
  • Visszautalt büntetések beazonosítása, egyeztetés a büntetés ügyintézőjével, jóváírások készítése ügyfél részére
  • Használtautó értékestéssel kapcsolatos számlázása
  • Kintlévőség kezelés
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Számlariportok elkészítése és kiküldése

Elvárások:

  • Közgazdasági végzettség, elsősorban PSZF-en folyatott tanulmányok, diploma megléte
  • Angol társalgási szint
  • Pontos, precíz személyiség
  • Szakmai fejlődési vágy
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, hosszú távú munkalehetőség és egy fiatalos csapat várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (SSC/BSC/részterület)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kintlévőség kezelés/Behajtás
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Vevőszolgálat
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Asszisztens / Adminisztrátor

Egyéb információk:

  • Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérem pályázzon rá fényképes önéletrajzával + bérigénye megjelölésével!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.