Autófinanszírozási pénzügyi szakértő/ lízingszámviteli szakértő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Francia anyavállalati háttérrel rendelkező budapesti székhelyű, a hazai lakossági pénzintézeti szektorban több mint 10 éves múlttal rendelkező, stabil piaci szereplő
álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

AUTÓFINANSZÍROZÁSI PÉNZÜGYI SZAKÉRTŐ/ LÍZINGSZÁMVITELI SZAKÉRTŐ
Az IT igazgató közvetlen irányítása alatt az autófinanszírozási pénzügyi szakértő (lízingszámviteli szakértő) definiálja a pénzügyi területek igényeit az autófinanszírozási üzletág informatikai rendszerfejlesztése és üzemeltetése során közvetlenül az IT-szervezési projektmenedzserek és közvetetten a külső valamint belső IT szolgáltatók és üzemeltetők felé.

FELADATOK:
  • pénzügyi területek igényeinek megfogalmazása és képviselete IT rendszerfejlesztés során
  • pénzügyi üzleti területek képviselete a rendszerfejlesztési projektek lebonyolítása során (az igénydefiniálás, fejlesztés, rendszerbehelyezés, follow-up szakaszok során)
  • részvétel a tesztelések előkészítésében
  • részvétel a véglegesítésben, elfogadásban
  • részvétel a fejlesztési projekt(ek)ben
  • részvétel a döntés-előkészítő anyagok összeállításában
ELVÁRÁSOK:
  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • gépjármú leasing finanszírozó cégnél minimum 4-5 éves releváns gazdasági, könyvelői vagy pénzügyi tapasztalat
  • gépjármű leasing pénzügyi, számviteli folyamatainak, szabályozásainak, jogi környezetének magas szintű ismerete
  • kölcsön, zárt végű pénzügyi lízing és nyílt végű pénzügyi lízing termékek ismerete adózási és számviteli szempontból (személygépjármű és kishaszongépjármű eszközök finanszírozására vonatkozóan)
  • döntésképesség
  • gyakorlatias szemléletmód
  • meggyőzési és önérvényesítési készség
  • tárgyalási- és konzultációs készség
  • aktív középszintű angol és/vagy francia nyelvtudás
ELŐNY:
  • készletfinanszírozási termék ismerete
  • operatív lízing termék ismerete adózási és számviteli szempontból
  • IT fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat üzleti oldalról
  • projektmenedzsment képességek
AMIT KÍNÁLUNK:
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • fiatal, lendületes csapat
  • biztos munkáltatói háttér
  • színvonalas munkakörülmények
A MUNKAVÉGZÉS HELYE ÉS IDEJE:
  • Budapest VI. kerület
  • teljes munkaidő

Jelentkezéséhez kérjük, csatoljon magyar és angol nyelvű önéletrajzot!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.