Bérautó referens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk 41 országban kínál vállalati flottamenedzsment és hosszú távú gépjármű lízing szolgáltatásokat.

Nemzetközi és helyi csapataik szüntelenül azon dolgoznak, hogy az ügyfél igényeinek legmegfelelőbb, személyre szabott partneri kapcsolatokat alakítsanak ki.

Stratégiájuk középpontjában az ügyfél-elégedettség áll, melynek elérésére a vállalat innovatív eszközöket és szolgáltatásokat biztosít a flottamenedzserek, illetve járművezetők számára, megkönnyítve ezzel mindennapi üzletvitelüket, és felvértezve őket az előttük álló új kihívásokkal szemben.

Bővülő csapatukba keresünk az alábbi pozícióba:

BÉRAUTÓ REFERENS

Feladatok:

  • Foglalások rögzítése, kezelése, listázása,
  • A flottakezelő által nyújtott bérautó szolgáltatás biztosítása az ügyfelek részére, a szerződött bérautós partnerekkel folyamatos kapcsolattartás, bérlések szervezése és adminisztrációja
  • Bérgépjárművek kiadásának és visszavételének dokumentálása az elektronikus nyilvántartási rendszerben, megrendelések bementése szerződések alá,
  • Bérelt gépjárművek esetében a foglalás visszaigazolás dokumentálása,
  • A bérlések naprakész nyilvántartása,
  • Lejáró bérlések listázása és ellenőrzése,
  • Számlák ellenőrzése, szükség szerint kódolása,
  • Kapcsolattartás assistance és bérautós partnerekkel,
  • Szervizekkel kapcsolattartás a gépjárművek elkészülésével kapcsolatos információk beszerzése,
  • Riportok készítése ügyfélszolgálat kérése alapján,
  • Extra kiterhelésekkel kapcsolatos dokumentumok beszerzése, szkennelése, mentése,
  • Pontos, gyors és szakszerű tanácsadás ügyfelek és társosztályok részére

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Bérautós cégnél szerzett több éves munkatapasztalat
  • MS Office alkalmazás ismerete
  • Alap Excel ismeret
  • Pontosság
  • Szabálykövetés
  • Monotonitás tűrés
  • Kitartás
  • Terhelhetőség
  • Csapatjátékos magatartás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • A gépjárművek szeretete és alapos ismerete
  • Megbízhatóság és kiszámíthatóság

Előnyök:

  • Angol nyelv tudás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, hosszú távú munkalehetőség és egy fiatalos csapat várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélkapcsolat / Vevői kapcsolatok
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérem pályázzon rá fényképes önéletrajzával + bérigénye megjelölésével!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.