Senior biztosítási/káradminisztrátori referens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk 41 országban kínál vállalati flottamenedzsment és hosszú távú gépjármű lízing szolgáltatásokat.

Nemzetközi és helyi csapataik szüntelenül azon dolgoznak, hogy az ügyfél igényeinek legmegfelelőbb, személyre szabott partneri kapcsolatokat alakítsanak ki.

Stratégiájuk középpontjában az ügyfél-elégedettség áll, melynek elérésére a vállalat innovatív eszközöket és szolgáltatásokat biztosít a flottamenedzserek, illetve járművezetők számára, megkönnyítve ezzel mindennapi üzletvitelüket, és felvértezve őket az előttük álló új kihívásokkal szemben.

Bővülő csapatukba keresünk az alábbi pozícióba:

SENIOR BIZTOSÍTÁSI/KÁRADMINISZTRÁTORI REFERENS

Feladatok:

  • Káradminisztrátorok munkájának ismerete, felügyelete és irányítása
  • Kárigény benyújtása a casco és a károkozók biztosítója felé, jogcímenként ellenőrzés
  • Függő kárügyek és kintlevőségek sürgetése biztosítók felé, levelezés ismétlése, nyilvántartása, elszámolások felülvizsgálata és ha szükséges megreklamálása
  • Ügyfélpanaszok kivizsgálása és kezelése
  • Totálkár és lopáskár elszámolások ellenőrzése
  • Biztosító által utalt összegek beazonosítása, ügyfelek felé jóváírások előkészítése
  • Kárriportok készítése és elemzése ügyfélszolgálat és ügyfelek részére
  • Társosztályok és ügyfelek részére korrekt szakmai tanácsadás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Alapos biztosítás szakmai ismeret
  • Biztosítónál/karosszéria területen szerzett 5-10 éves kárkezelői munkatapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • KRESZ ismeret (vezetői engedély)
  • MS Office alkalmazás ismerete
  • Felhasználói szintű Excel ismeret
  • Pontos adminisztráció
  • Terhelhetőség
  • Csapatjátékos magatartás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Empátia
  • Gyors helyzetfelismerés és problémamegoldás
  • Emberek szeretete

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, hosszú távú munkalehetőség és egy fiatalos csapat várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélkapcsolat / Vevői kapcsolatok
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / FRONT OFFICE: Ügyintéző/Tanácsadó
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Vevőszolgálat
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • EGYÉB: Egyéb
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérem pályázzon rá fényképes önéletrajzával + bérigénye megjelölésével!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.