Pénzügyi szakértő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Piacvezető pénzügyi partnerünk számára új kollégát keresünk,

PÉNZÜGYI SZAKÉRTŐ
pozícióba.
Munkavégzés helye: Budapest, Pest-megye
Feladatok:
  • Lakástakarékpénztári termékek értékesítése
  • Potenciális ügyfelek felkutatása
  • Ügyfelek teljes körű kiszolgálása, tanácsadás
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Ügyfélkör bővítése
Elvárások:
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Értékesítésben szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (ennek hiányában szakirányú végzettség vagy hatósági vizsga)
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Önállóan és csapatban történő megbízható munkavégzés
  • Sikerorientált, szorgalmas, nyitott, meggyőző személyiség
Amit kínálunk:
  • Tanácsadó szinten a piacon elérhető egyik legmagasabb jutalék
  • Call Center támogatás, központilag biztosított címanyag
  • Belépési fix támogatás
  • Rendszeres szakmai képzés és továbbképzés
  • Teljesítményalapú értékelés és elismerés
  • Karrierlehetőség
Jelentkezéshez küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.