Értékesítést támogató munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

ÉRTÉKESÍTÉST TÁMOGATÓ MUNKATÁRS

Pénzforgalmi intézményünk innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat nyújt ügyfeleink számára.

Dinamikusan fejlődő szervezetünkhöz keresünk ÉRTÉKESÍTÉST TÁMOGATÓ MUNKATÁRSAT, hosszú távú munkavégzésre. Az ideális jelölt rendelkezik már több éves értékesítési tapasztalattal, kiemelkedő problémamegoldó képességgel, ügyfél- és célorientált és képes több feladatra is egyidejűleg koncentrálni.
Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület
Feladatok:
  • Az értékesítő kollégák szakmai támogatása
  • Értékesítés támogató anyagok, prezentációk készítése
  • Kontrollrendszerek kidolgozása, és működtetése
  • Elemzések, és javaslatok készítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Motivációs rendszerek kidolgozása
  • Értékesítési modell, folyamat optimalizálása
  • Visszajelzések nyújtása a szervezet számára (negyed- és féléves beszámolók összeállítása)
Elvárások:
  • Legalább 2 éves pénzügyi területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Legalább 2 éves vezetői tapasztalat
  • Kimagasló értékesítési szemlélet
  • Eredmény centrikus gondolkodás
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Jó ítélő- és döntésképesség
  • Kiváló szóbeli- és írásbeli kommunikációs készség
  • Határozott fellépés és magas fokú lojalitás
Amit mi nyújtunk:
  • Alkalmazotti jogviszony, fix bérezés
  • Innovatív vállalati környezet
  • Részvétel egy dinamikusan növekvő Start-Up cég csapatában
Kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, rövid motivációs levél kíséretében, nettó fizetési igény megjelölésével küldje el nekünk!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.