Hr kontroller

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Szívesen csatlakozna egy multinacionális vállalat pénzügyi csapatához, ahol biztosított a szakmai fejlődés és a kihívásokkal teli munkakör?
Ha Ön rendelkezik HR kontrolling területen szerzett néhány éves tapasztalattal, felsőfokú végzettséggel és angol/német nyelvtudással, ezt a lehetőséget Önnek ajánljuk!

Ügyfelünk egyik meghatározó szereplője a magyar kereskedelmi piacnak. Csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

HR KONTROLLER

Feladatok:

  • Rendszeres és ad-hoc riportok, főkönyvi egyeztetések és elhatárolások készítése
  • Személyzeti tervezésben való részvétel
  • Személyzeti statisztikák, elemzések készítése
  • Társosztályok munkájának támogatása személyzeti kérdésekben
  • Havi, éves számviteli zárásokhoz személyzeti jellegű költségek elhatárolása
  • Eseti kalkulációk készítése
  • KSH statisztikák készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • HR kontrolling területén szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • Jó analitikus és elemzői készség
  • Terhelhetőség
  • Gyors, pontos munkavégzés

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások várják az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kontrolling
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység

Egyéb információk:

  • A munkavégzés helye Pest megye nyugati felében található.
  • Budapestről a munkavégzés helye céges busszal megközelíthető.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai fényképes önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • vagy
  • Angol Középfok szóban és írásban
  • vagy
  • Német Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.