Senior vezető labormérnök (mechanikai tesztelés)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Amennyiben olyan mérnök, aki CSOPORTVEZETŐI feladatkört szeretne betölteni!
Amennyiben olyan mérnök, aki TELJESEN ÚJ MECHANIKAI LABORT szeretne felépíteni és továbbfejleszteni!
Amennyiben olyan mérnök, aki több éves tapasztalattal rendelkezik mechanikai tesztelésben!
Pályázza meg ezt a pozíciót!

Ügyfelünk 140 éves tapasztalattal a háta mögött fejleszti termékeit a fenntartható termelékenység jegyében. Gyártóüzemeik több, mint 20 országban vannak jelen. Termékeinek és szolgáltatásainak kínálatába a kompresszorok, levegőkezelő rendszerek, építőipari és bányászati berendezések, ipari szerszámok és szerelési rendszerek mellett értékesítés utáni szolgáltatások és bérleti lehetőségek is tartoznak.

A magyarországi gyártóüzemben pneumatikus ipari szerszámok előállítása folyik.

Az idei évben egy teljesen új MECHANIKAI LABORT építenek az anyacég 2 R&D design központjának támogatására. Ennek a labornak a felépítéséhez, üzemeltetéséhez, valamint a további fejlesztések irányítására keressük most a VEZETŐ LABORMÉRNÖKÖT.

A pozíció megnevezése:

SENIOR VEZETŐ LABORMÉRNÖK (Mechanikai tesztelés)

Feladatok:

  • A prototípus eszközök összeszerelése, tesztelése és validálása;
  • Az alkatrész vagy termékhibák gyökér okainak felderítése;
  • A helyi beszállítóktól származó alkatrészek tesztelése és validálása;
  • A tesztelésekre és validálásokra vonatkozó dokumentációk elkészítése: teszt riportok készítése;
  • Tesztberendezések és vizsgálati módszerek fejlesztése;
  • A végzett tesztek és validációk, valamint a teszteszközök követhetőségének biztosítása.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai mérnöki végzettség;
  • Legalább 5 éves tapasztalat validációs vagy labormérnökként mechanikai vagy mechatronikai laborban;
  • Legalább 2 éve tapasztalat forgó és mozgó gépek, alkatrészek tesztelésében;
  • Tapasztalat a mérési szabványokban, mérési technológiákban és a tesztelés és ellenőrzés módszertanaiban;
  • Technikai riportok írásában szerzett tapasztalat;
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Gépészeti tervezés

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Folyamatos felelősség, problémamegoldási lehetőség;
  • Skandináv kultúra várja a leendő munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Tesztmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Anyagmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Anyagmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Tesztelő/Tesztmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

Egyéb információk:

  • A pozíció Szigetszentmiklóson található, ezért olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik számára nem probléma a cég megközelítése!
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.