Back office munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Szívesen csatlakoznál egy fiatalos csapathoz?
Szeretnél egy stabil munkahelyet, ahol megbecsülik a munkádat?
Logikus gondolkodással bírsz, könnyen átlátod az összefüggéseket és jó a fogalmazási készséged?

Amennyiben ezekre igen a válaszod, Neked ajánljuk ezt a lehetőséget!

Ügyfelünk egy világszinten ismert, multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata. Bővülő back office csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BACK OFFICE MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Ügyfelektől érkező panaszok kivizsgálása
  • Panaszlevelek megválaszolása
  • Írásbeli kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Változatos, logikai gondolkodást, önállóságot igénylő feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség megléte
  • Minimum 1 éves adminisztrációs/back office/ panaszkezelési területen szerzett tapasztalat
  • Logikus gondolkodásmód
  • Rendszerszemlélet
  • Kiváló fogalmazási készség
  • Önállóság
  • Pontos, gyors munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök:

  • Jogi asszisztensi vagy Igazgatásszervezői végzettség
  • Jogi területen/ügyvédi irodában szerzett tapasztalat
  • Nagyvállalatnál szerzett ügyfélszolgálati tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, kiváló munkahelyi légkör és stabil vállalati háttér várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adminisztrátor/Recepciós
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Vállalati/Lakossági ügyfélszolgálat
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Vevőszolgálat
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Egyéb
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Egyéb
  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Szakmai-/Team asszisztens
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélkapcsolat / Vevői kapcsolatok

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzoddal pályázz rá!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.