PHP fejlesztő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

PHP fejlesztéssel foglalkozol és szívesen csatlakoznál egy méltán híres szolgáltató cég fejlesztői csapatához?

Ha rendelkezel néhány éves PHP fejlesztői tapasztalattal és foglalkoztál már nagyobb látogatottságú rendszerek fejlesztésével, elkötelezett vagy a szakma iránt, ezt a lehetőséget Neked ajánljuk!

A pozíció:
PHP FEJLESZTŐ

Feladatok:

  • A partnereknek szóló portál és belső adminisztrációs rendszer fejlesztése
  • Weboldal fejlesztése
  • A rendszer lelkét jelentő scriptek, folyamatok fejlesztése, optimalizálása

Elvárások:

  • Minimum 3 éves PHP 5+ fejlesztői gyakorlat
  • Az alábbi nyelvek ismerete: MySQL 5+, HTML, CSS, JavaScript
  • Web stack működés ismerete
  • Nagyobb terhelésű rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Verziókezelők használatában szerzett gyakorlat

Előnyök:

  • Rendszerszemlélet
  • Agilis fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Linux/ UNIX felhasználói ismeretek

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Sitebuilder (PHP / HTML / JS)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Web-alapú fejlesztés / technológiák

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai fényképes önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.