Senior .NET developer (R&D terület)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy norvég tulajdonban lévő vállalkozás, amely Európa vezető szolgáltatója a mobil adatgyűjtés területén. A több mint 20 éves cég napjainkra már 10 országban képviselteti magát. Tevékenységük két fő ágazata a műholdas jármű- / flottakövető rendszerek fejlesztése és üzemeltetése, valamint a különböző műszaki szolgáltatásokat ellátó cégek szoftveres támogatása.

A cég töretlen fejlődésének következtében Magyarországon építi fel R&Dcsapatát, amelybe most az alábbi munkakörre keresünk új munkatársat:

SENIOR .NET DEVELOPER

Feladatok:

  • Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás,
  • Adatbázis tervezés, fejlesztés, technikai alkalmazástámogatás szakmai segítése,
  • Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel (külföldi partnerek).

Elvárások:

  • Főiskolai vagy Egyetemi informatikai / villamosmérnök végzettség,
  • 3+ év .NET fejlesztői tapasztalat,
  • MS VB /C#.NET használata,
  • Az alábbi technológiák ismerete: Web API, XML,
  • Magabiztos MSSQL ismeret,
  • Angol nyelv erős középszintű ismerete szükséges a norvég fejlesztőkkel való együttműködéshez.

Előnyök:

  • Java (Android) fejlesztési tapasztalat, mert maga az alkalmazás Androidon is használatos.

Juttatások, ajánlat:

  • Exkluzív skandináv munkakörülmények,
  • A szaktudáshoz illeszkedő juttatás csomag,
  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok,
  • Naprakész technológiai háttér várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztési vezető/Csoportvezető
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (C / C++ / C#)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (C# / .Net / ASP)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Web-alapú fejlesztés / technológiák

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.