Haszongépjármű értékesítő/csoportvezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

Place of work
Budapest
Contract type
full-time

Ügyfelünk egy haszongépjárművek értékesítésével foglalkozó vállalat.
Bővülő csapatukba keresünk nehéz haszonjárművek, felépítmények vagy esetleg pótkocsik értékesítésében jártas és eredményes, angolul legalább társalgási szinten beszélő szakembert az alábbi pozícióba:

HASZONGÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ/CSOPORTVEZETŐ

Feladatok:

  • Az eladott darabszámok növelése, a kitűzött célok elérése, növekedés.
  • A meglévő és új partnerekkel jó kapcsolatok kiépítése
  • Új szerződések kötése
  • Rendszeres tárgyalások lebonyolítása - személyes látogatások

Elvárások:

  • Legalább középfokú, lehetőleg műszaki végzettség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Legalább 3-4 éves nehéz tehergépjárművek, felépítmények vagy pótkocsik értékesítésében szerzett gyakorlat és elért eredmények
  • "B" jogosítvány
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • Vezetői készségek

Előnyök:

  • Kisebb csoport vezetésében szerzett gyakorlat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, gépjármű és egyéb juttatások várják az új szakembert!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Termékmenedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb

Egyéb információk:

  • Olyan senior szakemberek jelentkezését várjuk, akik a későbbiekben szívesen töltenének be vezetői pozíciót.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai fényképes önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Requirements for the employee

Language skills

English - Upper intermediate (B2)
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.