Előkészítő mérnök

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Kiemelt forgalmú építőipari cég keres felvételre

Szerkezetépítési projektek előkészítéséhez

ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖKÖT
Feladatok:
  • Árazatlan költségvetés készítése
  • Mennyiségi és költségszámítások készítése építész vagy statikus tervek alapján
  • Árkalkulációk készítése
  • Tenderek szervezése, pályáztatás, tenderek értékelése
  • Szerződéskötés előkészítése
  • Közbeszerzési pályázatok készítése
Elvárások
  • Felsőfokú építőmérnöki végzettség (szerkezetépítő szakirány előny)
  • Szerkezetépítési projektek előkészítésében szerzett gyakorlat
  • MS Office, MS Projekt, AutoCAD felhasználói szintű ismerete
  • Angol vagy német középfokú nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség
  • Megbízható, precíz munkavégzés
Kezdés várható időpontja:
  • Azonnal
Munkavégzés helye:
  • Budapest XI. kerület
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, részletes, magyar nyelvű önéletrajzát küldje el nekünk!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.