Munkahelyi mérnök

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Kiemelt forgalmú építőipari cég keres szerkezetépítési és mélyépítési projektek kivitelezéséhez

MUNKAHELYI MÉRNÖK

pozícióba pályakezdő munkatársakat.
Feladatok
  • Az alvállalkozói versenyeztetéshez szükséges tender dokumentáció összeállítása
  • A tenderanyagok megküldése alvállalkozók részére
  • Az ajánlatadáshoz szükséges műszaki kérdések megválaszolása
  • Alternatív műszaki ajánlatkérések
  • Árajánlatok begyűjtése kiértékelése és továbbítása a projektvezetők felé
  • Az alvállalkozói szerződések mellékleteinek összeállítása
  • Az építésvezetők munkájának támogatása
  • Az építkezés helyszínén általános műszaki adminisztráció elvégzése
A pozíció betöltéséhez tartozó elvárások
  • Felsőfokú építőmérnöki végzettség
  • MS Office magas szintű felhasználói ismerete
  • Angol és/vagy német középfokú aktív nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség
  • Megbízhatóság, precizitás, mobilitás, terhelhetőség
Kezdés várható időpontja
  • Azonnal
Munkavégzés helye
Budapest és környéke
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, részletes magyar nyelvű önéletrajzát küldje el nekünk!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.