Karbantartó mérnök - csongrád megye

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Csongrád megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy kiváló termékeket gyártó, ismert és elismert cégcsoport része Magyarországon.
Bővülő mérnöki csapatukba keresünk most gépész,- vagy villamosmérnök végzettséggel, angol nyelvtudással, akár pályakezdőként is szakembert az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ MÉRNÖK - CSONGRÁD MEGYE

Feladatok:

  • A betanulás után a géppark egy részének felügyelete, karbantartási munkáinak elvégzése
  • A karbantartó technikusok munkájának szakmai összefogása
  • A karbantartási tervek elkészítése, azok végrehajtása

Elvárások:

  • Villamos,- vagy gépészmérnöki végzettség, diploma megléte
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (és hajlandóság a továbbfejlesztésre)
  • Aktív, lelkes hozzáállás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyök:

  • 1-2 éves gyártásbeli tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Kiemelkedő juttatási csomag, lakhatási támogatás, bónuszrendszer várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Csongrád megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Karbantartó mérnök/Karbantartásvezető
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.