Pénzügyi munkatárs (könyvelés/kontroling)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

A német tulajdonban lévő cég, a nemzetközi piacon vezető pozíciót betöltő konszern magyarországi leányvállalata az alábbi munkakörben keres munkatársat.

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS (KÖNYVELÉS/KONTROLLING)
Az Ön feladatai a következők lesznek:
A pénzügyi vezető munkájának segítsége, távollétében helyettesítése a cég budapesti telephelyén.
Könyvelés
  • bejövő-, kimenő számlák, banki igazolások kezelése
  • havi és éves beszámoló elkészítése
  • kötelezettségek, követelések kezelése
  • felelősség a főkönyvi könyvelésért
  • együttműködés a helyi hatóságokkal
  • bérszámfejtés, adóbevallás, készletek kezelése
Kontrolling
  • eredmény-kimutatás elkészítésében való részvétel havi rendszerességgel
  • közreműködés az éves tervezésben (előkészítés, koordinálás, a költséghely felelősök támogatása, az adatok elemzése, terv/tény összehasonlítás)
  • egyéb rendszeres, ad hoc döntést előkészítő és támogató jelentések és elemzések készítése a társosztályok, a vezetők valamint az anyavállalat részére
A jelentkezés feltételei:
  • szakirányú felsőfokú végzettség (lehetőleg pénzügyi vagy közgazdász)
  • regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • magabiztos, középszintű angol nyelvtudás
  • analitikus, logikus gondolkodásmód
  • magabiztos Microsoft Office alkalmazáskezelés, kiváló Excel ismeretekkel
  • erős kommunikációs készség
  • csapatmunkában való részvétel
  • 1-3 év szakmai tapasztalat, multinál szerzett tapasztalat előny
Amit a cég kínál:
  • szakmai képzés
  • megbecsülés
  • változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • stabil munkáltatói háttér, kiváló munkakörülmények
  • versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye:
Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.