Junior fraud munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk most alakuló háttértámogató csoportjába keresünk néhány éves csalásmegelőzési területen szerzett szakmai tapasztalattal új munkatársat az alábbi pozícióba:

JUNIOR FRAUD MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Együttműködés a fraud menedzserrel
  • A tevékenységhez kötődő, és a házon belüli kifizetési rendszerek folyamatos ellenőrzése
  • A ki,- és befizetési megoldási alternatívák felügyelete
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a pénzügyi szolgáltatókkal és partnerekkel
  • A visszaélések kiszűrésében aktív részvétel
  • Az aktuális pénzügyi technikai eljárások és trendek követése a rendszerszintű biztonsági fejlesztések előkészítéséhez

Elvárások:

  • Banki, online kereskedelmi területen szerzett csalásmegelőzési szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Precíz, pontos munkavégzés

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes juttatási rendszer, szakmai fejlődési lehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Egyéb
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Elemző
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Belső ellenőr
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Belső ellenőr

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.