Senior fraud szakember

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk az online piac egyik meghatározó szereplője.
Új tevékenységi körük indításához keresünk több éves fraud menedzseri tapasztalattal, elsősorban banki területen szerzett gyakorlattal önálló, felelősségteljes szakembert az alábbi pozícióba:

SENIOR FRAUD SZAKEMBER

Feladatok:

  • A tevékenységhez kötődő, és a házon belüli kifizetési rendszerek integritásának biztosítása, folyamatos ellenőrzése
  • Az online kereskedelmet érintő pénzügyi tranzakciók kezelése, könyvelése
  • Ki,- és befizetési megoldási alternatívák kezelése és felügyelete
  • Folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés a pénzügyi szolgáltatókkal és partnerekkel
  • A visszaélések kiszűrése
  • A ki,-és befizetési módszerek eredményességi, hatékonysági, népszerűségi ellenőrzése a felhasználói élmény fejlesztése érdekében
  • Chargeback-ek nyomon követése, és az eseti vitarendezés az érintett pénzügyi szolgáltatókkal
  • Az aktuális pénzügyi technikai eljárások és trendek követése a rendszerszintű biztonsági fejlesztések előkészítéséhez
  • Heti riportok készítése
  • A pénzmosásmegelőzéséhez kapcsolódó teendők elvégzése

Elvárások:

  • Fraud menedzserként szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Banki, turisztikai, online szerencsejáték vagy hasonló területen szerzett csalásmegelőzési gyakorlat
  • A ki,-és befizetési folyamatok integritásának ellenőrzésében, a visszaélések kiszűrésében szerzett gyakorlat
  • Angol nyelvtudás
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, szakmai kihívás és nagy önállőság várja az új szakembert!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Egyéb
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Elemző
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Elemző/Tanácsadó
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Belső ellenőr
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Belső ellenőr

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai fényképes önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.