Villamosmérnök / automatizálási mérnök

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Dunaújváros
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk a speciális papírgyártás területén piacvezető nemzetközi csoport tagja. Dunaújvárosi gyárukba új kollégát keresünk

VILLAMOSMÉRNÖK / AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK
pozícióba.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:
  • A villamos karbantartási feladatok szervezése és irányítása
  • Termelési folyamat biztosítása műszaki oldalról
  • Kapcsolattartás a termeléssel
  • A műszaki fejlesztések szakmai előkészítése és végrehajtásának lebonyolítása
  • Az automatika karbantartás megszervezésében való részvétel
  • Költség kalkulációk készítése és beszámolás a feladatkörében felmerülő költségekről
A pályázókkal szemben támasztott elvárások:
  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség (automatizálási szakirány)
  • Erős középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Alapvető CAD ismeretek
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Analitikus gondolkodás
  • Csapatszellem
Előnynek számít:
  • Siemens S7 vagy PCS7 programozási ismeret
  • PLC programozási és villamos hajtástechnikai ismeretek
Amit Ügyfelünk kínál:
  • Versenyképes jövedelem
  • Havi egészségcsomagok
  • Továbbképzés támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:   Dunaújváros
A jelentkezni angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal lehet.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.