Pénzügyi vezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Multinacionális gyártócég számára keresünk új kollégát

PÉNZÜGYI VEZETŐ
pozícióba.
Feladatok:
  • A hozzá tartozó beosztottak szakmai felügyelete, a munkák leosztása és ellenőrzése
  • A könyvelés ellenőrzése, kontrolling riportok elemzése
  • A pénzügyi folyamatok fejlesztése, optimalizálása
  • Részvétel a stratégiai döntésekben
  • Likviditás és cash flow management
  • Pénzügyi tervek és forecast-ok készítése
  • Riportálás és javaslatok tétele  a vezetőség felé
  • A külföldi központtal való rendszeres kapcsolattartás
  • SAP bevezetés koordinálása
Elvárások:
  • Felsőfokú pénzügyi végzettség
  • Legalább 5 év pénzügyi területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Magabiztos fellépés, vezetői attitűd
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség
Előnyök:
  • Nemzetközi hátterű gyártócégnél szerzett tapasztalat
  • SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer bevezetésében szerzett tapasztalat
  • Könyvelési tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fizetés + bónusz lehetőség
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai kihívások
Munkavégzés helye:   Budapest 100 km-es körzetén belül (Pest, Jász-Nagykun-Szolnok, Heves és Nógrád megyéből autóval könnyen megközelíthető távolságban)
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.