Elektrotechnik pre jadrovú elektráreň - projekt v Holandsku

BARANI DESIGN, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
podľa skúseností a dĺžky praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- elektroinštalačné práce v jadrovej elektrárni

- zabezpečené a v plnej výške hradené ubytovanie
- dlhodobá a stabilná spolupráca
- možnosť práce nadčas
- práca na turnusy

Váš profil (životopis) posielajte cez portál profesia alebo emailom na: jobs@baranidesign.com Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v jadrovej elektrárni na pozícii elektrotechnik
- referenčný list z práce v jadrovej elektrárni
- SCC cetifikát výhodou
- elektrotechnické vzdelanie
- komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
- čítanie výkresovej dokumentácie
- disciplína a pracovná efektivita
- živnostník v danom obore minimálne 2 mesiace
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti – vyhláška (§ 21 – § 24)
- flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť, ochota cestovať
- hľadáme 2-členné zohraté skupiny vyučených elektrikárov so skúsenosťami, vlastným štandardným náradím a autom, z ktorých aspoň jeden zo skupiny ovláda nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni, na dlhodobú a stabilnú spoluprácu pri realizácii zákaziek v Nemecku (momentálne projekt V Holandsku).

Engineering consulting firm with expertise in mechanical engineering along with technical recruiting and product design.

Dubová 495/11
031 04 Liptovský Mikuláš

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2810562   Megjelentetés dátuma: 2016.11.14.