Mérnők- üzletkötő ipari technológiai rendszerek értékesítésére

AxFlow

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- ipari technológiai rendszerek értékesítése Magyarország/ Románia területén
- potenciális és meglévő ügyfelek felkeresése, igényeik felmérése és az AxFlow szolgáltatásainak, termékeinek az ismertetése
- műszaki és ár-ajánlatok készítése, nyomon követése
- kapcsolattartás az ügyfelekkel, beszállítókkal.
Bővebben: http://www.axflow.com/products/axflow-systems/

Egyéb béren kívüli juttatások

- versenyképes bérezés
- külföldi betanulás
- nemzetközi munkakörnyezet
- szakmai fejlődési lehetőség.

Információk a kiválasztási folyamatról

Angol nyelvű, szakmai referenciákkal ellátott önéletrajzokat a vago.laszlo@axflow.hu email címre várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség

Képzési szak

gépészmérnök vagy vegyészmérnök

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1) és
Román nyelv - Haladó (C1)

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

5

Készségek és személyes tulajdonságok

- összetett, saját tervezésű és gyártású ipari technológia rendszerek értékesítésében szerzett tapasztalat
- gépész- vagy vegyészmérnök végzettség
- romániai vagy magyarországi lakóhely (román és magyar nyelv ismerete)
- műszaki angol nyelv ismerete
- gépjármű vezetői jogosítvány.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az AxFlow Csoport - az Axel Johnson csoport tagja - mint cégek egész Európára kiterjedő hálózata folyadékkezelési problémák megoldását kínálja a feldolgozóipar számára, ide értve egyebek között a vegyipart, a petrolkémiai ipart, a szennyvízkezelést, az élelmiszer- és italgyártást, a gyógyszergyártást, a papír- és csomagolóanyag-előállítást, a kozmetikai ipart, a textil-, a kerámia- és a festékgyártást, valamint az erőműveket.

A cég címe

AxFlow
Bilk Centre, B1 Európa utca 6, Room 209
1239 Budapest
Románia

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Balazs Orsolya
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat