Raktáros munka - Dél-Hollandia

Axell Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Kacsa utca 15-23., Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Raktáros munkatársakat keresünk Hollandia egyik legnagyobb logisztikai vállalatához, a Broekman Logistics csapatába!

Dolgozz velünk az ünnepi időszakban, és keresd meg mindössze egy hónap alatt félévi itthoni fizetésedet!

Pozíció referencianeve: RAKTÁROS

Amiben számítunk Rád:
általános raktárosi feladatok ellátása
árumozgatás elektromos kézibékával (EPT)
áru-összekészítés megrendelés alapján
csomagolás, címkézés, áruválogatás
kamionok le – és felpakolása
munkaterület tisztán tartása

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit munkádért cserébe kínálunk és garantálunk:
Heti 40 óra munkalehetőség biztosítása
Fizetett túlórák  kiemelkedő kereseti lehetőség
EPT, targoncavezető tréningek
ÓRABÉR:
9,38 € / órától + műszakpótlék+ 8% vakációpénz
150-200%-os hétvégi & ünnepi órabér-pótlék
Egyszeri €70 utazástámogatási bónusz
Friendship-bónusz, egy heti szállás-jóváírással

Egyedülálló, teljes körű asszisztenciát biztosítunk:
tájékoztatás – kiutazás – szállás –
ingyenes munkába járás
egészségügyi biztosítás
személyre szabott aftercare

Ha velünk dolgozol, nincs közvetítői díj, regisztrációs költség, sem semmilyen egyéb, rejtett fizetnivaló!

Információk a kiválasztási folyamatról

Kérdésed van? Jelentkeznél? Keress minket bizalommal a cv.employment@axell.hu e-mail címen vagy a +36-70-884-5031-es telefonszámon!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Készségek és személyes tulajdonságok

Te vagy a mi emberünk, ha:
azonnal munkába tudsz állni
ünnepi pótlékért & garantált, magasan fizetett túlórákért cserébe szívesen dolgozol mostantól legalább január második hetéig
magabiztosan beszélsz angolul
több ügyfelünknél is bevethető vagy
van némi raktáros tapasztalatod
feltalálod magad nemzetközi környezetben
előny, ha B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Axell Uitzendbureau egy holland tulajdonú, nemzetközi szinten 5 országban 12 irodával rendelkező munkaerőközvetítő cég.

Cégünk fő profilja a könnyű fizikai munkakörökbe és szakmákba való munkaerőközvetítés első sorban Hollandiába. A több mint 800 főből álló munkavállalói csapatunk segítségével napi szinten menedzseljük a nagy multicégek, mint például az Apple, DELL, Sony, Kawasaki vagy a Canon logisztikai hátterét. A toborzó irodáinkban dolgozó munkatársaink mindenben segítenek a munkavállalóknak a kiközvetítéstől és utazásszervezéstől a kinti megfelelő szállás és adminisztratív ügyek elintézésben.

A cég címe

Kacsa utca 15-23.
1027 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Paulovics Péter
Tel.: +36708845031
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat