Hollandiai munka-garantált heti nettó 275 euró

Axell Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.09.21.
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
nettó garantált 275 euró/hét

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Amiben számítunk Rád:
általános raktári feladatok ellátása
kamionok le – és felpakolása kézibékával
szalag melletti munkavégzés

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit munkádért cserébe kínálunk és garantálunk:
képzési és fejlődési lehetőség (EPT, targonca) tréningek
biztos és hosszú távú munkalehetőséget
garantált heti NETTÓ 275 EUR bérezés + 8% vakációpénz
egyszeri €70 utazás támogatási bónusz
egy heti szállás jóváírással ”friendship” bónusz
teljes körű asszisztenciát biztosítunk

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni: cv.hu@axell.nl e-mail címen
Telefonos elérhetőség: +36/70-8845031

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

A mi emberünk vagy, ha:
azonnal munkába tudsz állni
magabiztosan beszélsz angolul
több ügyfelünknél is bevethető vagy
B kategóriás jogosítvány megléte (előny)
jól boldogulsz nemzetközi környezetben

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Axell Uitzendbureau egy holland tulajdonú, nemzetközi szinten 5 országban 12 irodával rendelkező munkaerőközvetítő cég.

Cégünk fő profilja a könnyű fizikai munkakörökbe és szakmákba való munkaerőközvetítés első sorban Hollandiába. A több mint 800 főből álló munkavállalói csapatunk segítségével napi szinten menedzseljük a nagy multicégek, mint például az Apple, DELL, Sony, Kawasaki vagy a Canon logisztikai hátterét. A toborzó irodáinkban dolgozó munkatársaink mindenben segítenek a munkavállalóknak a kiközvetítéstől és utazásszervezéstől a kinti megfelelő szállás és adminisztratív ügyek elintézésben.

A cég címe

Kacsa utca 15-23.
1027 Budapest