Karrier az Audinál

Alkatrészfelelős mérnök - Minőségbiztosítás, Motorgyártás

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Vállalatunk minőségbiztosítási rendszerét vevőink igényei, a vállalat célkitűzései, valamint a gépjárművek gyártására vonatkozó törvényi előírások határozzák meg. A terület egyik fő célkitűzése, hogy az Audi AG elvárásainak megfelelő minőségben biztosítsa a termékek és alkatrészek gyártását, valamint ezek gyártási folyamatát. A beszállítókat a fejlesztéssel és beszerzéssel karöltve választja ki, és folyamatosan ellenőrzi a partnerek által nyújtott szolgáltatások és termékek színvonalát.

Feladatok

Motoralkatrészek minőségügyi felügyelete

Részvétel új projektekben

Hibaanalízis, reklamációk lebonyolítása

Beszállítókkal való kapcsolattartás

Együttműködés a VW Konszern szakterületeivel, műszaki fejlesztés, beszerzés, minőségbiztosítás, gyártástervezés társterületekkel

Elvárások

Felsőfokú villamosmérnök vagy gépészmérnök végzettség

Legalább 1 év tapasztalat mechanikus megmunkálással foglalkozó termelő területen

Tárgyalóképes német nyelvtudás

Angol nyelvtudás előnyt jelent

Minőségügyi rendszerek (VDA/ISO TS) ismerete

MS Office ismeretek

Komplex gondolkodásmód

Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre

Határozottság, terhelhetőség, stabilitás

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

További információk
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW10742

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Proksa Judit
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.