Karrier az Audinál

Operátor - Járműgyártás, Járműösszeszerelés

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Tiszta, modern gyár? Minőségi munkaeszközök? Önjáró padló? Monitor minden munkaállomáson? Tervezhető munkabeosztás? IGEN! Ez az Audi Hungaria Járműgyára. Mert nekünk fontos, hogy prémium termékeinkhez méltó környezetben, folyamatosan fejlődő, világszínvonalú gyárban dolgozhassanak kollégáink.

Feladatok

Járműalkatrészek-karosszéria elemek sori kereteken belül történő összeszerelése

Minőségbiztosítással kapcsolatos feladatok ellátása

Aktív részvétel a szerelési folyamatok optimalizálásában

Elvárások

Középfokú végzettség

Műszaki végzettség előny

Gyártásban szerzett szakmai tapasztalat előny, pályakezdők jelentkezését is várjuk

Precizitás

Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Hajlandóság több műszakos munkavégzésre

B kategóriás jogosítvány előny

Részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk munkatársainknak tervezhető munkabeosztással. Az alapbéren és a teljesítményfüggő mozgóbéren felül 13. havi bérkifizetés, nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások, valamint tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök várnak. Kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

További információk
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW11154

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.