Karrier az Audinál

Anyagvizsgáló mérnök – Minőségbiztosítás, Anyagvizsgáló labor

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A területen dolgozó kollégák a beszállított alkatrészeken, illetve a gyártókkal való szakmai kapcsolattartáson keresztül megismerhetik a legújabb gyártási technológiákat. Tevékenységi köreikből kifolyólag végigkísérik az alkatrészeket a bevezetéstől egészen a vevői felhasználásig. Lehetőségük nyílik a megszerzett anyagvizsgálattal kapcsolatos elméleti tudást a legkorszerűbb vizsgálóberendezések segítségével a gyakorlatba is átültetni.

Legyen Ön is csapatunk tagja!

Feladatok

Alkatrészek anyagvizsgálata

Szériabevezetés előtti alkatrészek megítélése, illetve jóváhagyása nemzetközi és konszernszabványok alapján

Polimer alkatrészek káranalízise, hibaokok feltárása

Szakmai támogatás műanyag/elasztomer alkatrészek gyártási és anyagproblémái esetén

Együttműködés a társterületekkel

Elvárások

Anyagvizsgáló-, vegyész-, gépészmérnök végzettség

Tapasztalat polimer alkatrészek vizsgálatában

Középfokú német nyelvtudás

Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Önálló, célorientált és felelősségteljes munkavégzés

Csapatszellem

Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

További információk
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW11507

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.