Karrier az Audinál

Létesítménygazdálkodási mérnök

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

Épületek és komfortberendezések infrastrukturális és műszaki üzemeltetése

Meglévő épületek/ létesítmények/ komfort rendszerek építése és átépítése

Projektek előkészítése, vezetése és követése

Építési felügyelet és műszaki ellenőrzés

Költségvetések készítése, költségtervezés és költségkövetés

Kapcsolattartás az Audi és a VW konszern hasonló területen tevékenykedő munkatársaival, szinergiák biztosítása céljából

Elvárások

Felsőfokú mérnök (villamos mérnök előny) végzettség

Facility Management felsőfokú végzettség előny

Projektkoordinációs ismeretek illetve tapasztalat

Üzemeltetői tapasztalat előny

Tárgyalóképes német nyelvtudás és/angol nyelvtudás

Felhasználói és CAD számítógépes ismeretek

Önálló munkavégzés

Jó kommunikációs képesség

Nyitott személyiség és jó kapcsolatteremtő képesség

Strukturált munkavégzés

Elemzőkészség

Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt

Szervezőkészség, jó kommunikációs képesség, terhelhetőség

Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

További információk
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW10326

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Csányi Ildikó
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.