Karrier az Audinál

Fejlesztőmérnök - Akusztikai szimuláció - Járműfejlesztés

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A modern járművek könnyűszerkezetes építésmódja valamint az elektromosság egyre növekvő terjedése magas követelményeket támasztanak a járművek akusztikai tulajdonságaival szemben, mint például a menetzaj vagy a rezgéskomfort (NVH).

Részlegünk az új járműprojektek során méréstechnikai analízisek és végeselemes szimulációk segítségével műszaki megoldásokat fejleszt az akusztikai tulajdonságok optimalizálása érdekében a koncepciófázistól egészen a szériagyártásig.

Ezen felül szoros együttműködésben vagyunk az AUDI AG műszaki fejlesztésével új járműakusztikai számítási módszerek kifejlesztésében.

Feladatok

Végeselemes járműmodellek felépítése, valamint akusztikai es rezgéskomfort szimulációk végrehajtása

Karosszériaszerkezetek és belső burkolóelemek ellenőrzése és továbbfejlesztése koncepciószinten az optimális NVH tulajdonságok elérése érdekében

Az eredmények prezentálása és képviselete a munkacsoportokban, illetve a megbeszéléseken

Szoros együttműködés belső és külső partnerekkel

Elvárások

Lezárt felsőfokú tanulmányok (MSc) az alábbi szakterületek egyikén: gépészet, járműtechnika, mechatronika, elektrotechnika vagy ezekkel rokon szakirány

Járműdinamikai és lengéstani ismeretek valamint végeselemes módszerek ismerete

Tapasztalat végeselemes szoftverek használatában (például NASTRAN)

Középfokú német és/vagy angol nyelvtudás

MS Office magabiztos használata

Jó kommunikációs készség

Önálló és strukturált munkavégzés

Részletes szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázata mellékleteként.

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

További információk
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW9894

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Baczoni Gergely
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96 66 9019
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.