Karrier az Audinál

Folyamatmérnök (Szériatervező) - Járműgyártás, Karosszériaüzem

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A győri járműgyár karosszériaüzeme a konszernben ismert legmagasabb technológiai színvonalat képviseli. Ezen felül termékpalettája is különlegessé teszi az üzemet, mivel négy különböző karosszériatípus gyártására van lehetőség, amelyek közül kettő acél, kettő pedig alumínium felépítménnyel készül.

A különböző típusok közel azonos padlólemezzel, de teljesen eltérő felépítménnyel történő gyártása komoly kihívást jelent a mindennapi munkában. Ez a gyártásban, a karbantartásban, az üzemmenedzsment valamint a logisztika területén dolgozó munkatársaink számára izgalmas feladatokat tartogat, hiszen egy bonyolult, ugyanakkor rugalmas gyártási rendszer üzemeltetését teszi szükségessé.

Ahhoz, hogy termékeink a szilárdság, a méret és a felület tekintetében is megfeleljenek az előírásoknak, elengedhetetlen a munkatársaink minőség iránti elhivatottsága és kiváló szakmai képzettsége.

Legyen Ön is részese a karosszériaüzem csapatának!

Feladatok

Gyártósor mérnöki támogatása - folyamatos fejlesztés

Gyártósori reklamációk felülvizsgálata, gyorsanalízisek, folyamatanalízisek

Gyártási terv aktualizálása, megváltozott gyártási paraméterek tervezése

Folyamatoptimalizáló intézkedések kidolgozása és bevezetése a gyártósoron

Analízisek, intézkedések begyűjtése a területről, hibák ledolgozása, problémamegoldás

Auditfelkészítés koordinálása

Elvárások

Felsőfokú műszaki végzettség

Tárgyalóképes német nyelvtudás (angol nyelvismeret előnyt jelent)

Termelésben szerzett munkatapasztalat

Számítógépes ismeretek

Csapatmunkára való nyitottság

Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Analitikus gondolkodásmód, önálló, precíz munkavégzés

Terhelhetőség, rugalmasság

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

További információk
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW10144

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Ágnes Csapó-Szamosvári
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 30 767 1227
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.