Karrier az Audinál

Fejlesztő mérnök - V-Otto motorok diagnosztikája, Járműhajtás-fejlesztés

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A Motorfejlesztés szakterületén az Audi Hungaria Motor Kft-nél új motorok fejlesztésével és a termelés támogatásával foglalkozunk. A V-motor fejlesztés csapatába keresünk motivált mérnököket megfelelő szaktudással és elhivatottsággal.

Feladatok

Motorjáratások támogatása a motorfejlesztés fékpadjain

Motorjáratások támogatása a gyártósorok fékpadjain

Motordiagnosztika, hibakeresés

Kapcsolattartás a németországi fejlesztő központtal

Fékpadi és járműves mérések önálló végrehajtása és kiértékelése.

Elvárások

Befejezett felsőfokú műszaki tanulmányok (Közlekedésmérnök – autógépész szakirány, gépészmérnök- autógépész vagy mechatronikai szakirány, kalorikus gépek, belső égésű motorok súlyponttal, villamos mérnök – járműtechnika súlyponttal

Középfokú német és/vagy angol nyelvtudás

A belső égésű motorok működésének és termodinamikájának ismerete

Érdeklődés az elektronikus motordiagnosztika iránt

A belső égésű motorokkal kapcsolatosan szerzett szakmai tapasztalat, akár egyetemi gyakorlat útján

Járműtechnikai programok (pl.: PUMA, INCA) ismerete előny

Matlab-Simulink ismerete előny

Jó szervezőképesség és kommunikáció

Önálló munkavégzés, utazási hajlandóság

Erős és jó csapatmunka

Szakmai elhivatottság a motorokkal szemben

B kategóriás jogosítvány

Részletes szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázata mellékleteként!

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

További információk
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW10303

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Baczoni Gergely
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96 66 9019
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.